Vila Pfafenhof

17. března 2017 v 9:56 | Véra
Kdysi krásná Vila Pfafenhof která patřila rodině ,,Pfaff" tak tedˇ vypadá jako hororové místo plné tajemství. V 19.století se rodina rohodla že psataví Vilu,Vila byla postavena na místě kaplne sv. Mikuláše ze 14 století.
Jeden stařík vypraví že pamatuje Vilu jako nejkrásnější místo v okolí Litoměřic řekl: ,,kdysi jsem byl i v jedné místnosti a pamatuji ty dřevěné výzdoby a zdi"
Nikde není z není známo co se s rodinou stalo ale bratři a rodina jsou pohřbeni v nedalekém hřbitově asi 20 minut od Vily.
Dne 14.3.2017 jsem se tam byla podívat ještě s jednou kamarádkou a kamarádem vydaly jsme se tou nejdelší cestou kterou jsme mohly vybrat, byla to docela perda, jsme ušly asi 8 km a to internát máme docela blízko když se to tak vezme.
Když jsme dorazily k Vile tak se nám to zdálo hned plné tajemství, samozřejmě jsme vytáhli svpje fotˇaky a začaly fotit a hned venku jsme viděli takovou podzemní díru která byla do tvaru čtverce a obložena kamenama, byl to dřívější bazén, ale v tu dobu jsme to ještě nevědeli a také to bylo to první čeho jsme si všimly.
Pak jsme šli obejít celou Vilu jelikož , tak jsme si řekli že by jsme to mohli prozkoumat i zevnitř, byli jsme jen z kousku prostože jsme se báli, já jsem si uměla představovat kde byli pokoje kde byla kuchytn apod.
No ale pak tímto naše výprava skončila jelikož jsem je vylekala a všichni jsme utíkaly ven.
Pak jsme asi 5 minut koukaly na Vilu z venku a pak jsme odcházely...
Já jsem viděla z jednoho okna takovej šedej stín cůbec nevím co to mělo být..
Pak najednou ta kamarádka uslyšela křik malého dítěte, a mě v tu ráno začalo pištět v uších a bilo mi slabo, ale jakmile jsme se vzdálili od Vili tak to blo už lepší, tímto naše výprava na Vilu skončila.
Ale celé to ještě nekončí protože dva dny na to 16.3.2017 jsme se tam vydaly znovu akorát jsem šla s jiným kamarádem a s jinou kamarádkou, protože fůrt jsem z toho měla divný pocit a měla jsem pocit se tam vrtátit a taky se mi to podařilo, ale tentokrát to bylo mnohem horší.
Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 17. března 2017 v 10:25 | Reagovat

Moc krásné. Takové příběhy mám ráda :)

2 Véra Véra | 17. března 2017 v 21:55 | Reagovat

[1]: Děkuji zítra napíšu pokračování,ale můžu říct že se tam určitě zase vrátíme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama